Tilmeldte:

Tilbage til forsiden



Vis tilmeldinger

  Date Submitted Navn: Email: Tlf.: DKK stambogsnummer Hundes kaldenavn: Hundes stambogsnavn: Race: Køn: Hundens Fødselsdato: Region: Vælg klasse
View 12 February 20 Trine Schwalbe zakili@live.dk 20205353 DK04434/2019 Nero Birkebo Tholun Amigo Nero Flatcoated Han 24 Februar 2019 Fyn Begynderklasse
View 15 February 20 Lars Birk Rasmussen lars.birk@rasmussen.mail.dk 20233286 DK10510/2015 Ellie Stenhøjgårds Ellie Labrador Tæve 18 Maj 2015 Fyn Vinderklasse
View 15 February 20 Lars Birk Rasmussen lars.birk@rasmussen.mail.dk 20233286 DK07520/2019 Jalte Stenhøjgårds Jalte Labrador Han 27 April 2019 Fyn Begynderklasse
View 14 February 20 Carsten Mindegaard cami@dbmail.dk 21250624 DKK037001/2018 Bonzo Sagnlandets Bombay Pike Labrador Han 19 Februar 2018 Fyn Begynderklasse
View 17 February 20 Allan Hansen Allan.hansen@hotmail.com 21360038 DK19672/2015 Ronja Ronja Labrador Tæve 20 November 2015 Sydjylland Begynderklasse
View 14 February 20 Karen-Marie Møgelmose T.mogelmose@webspeed.dk 21700889 02274/2016 Isa Pearly Coat The Dark Lady Flatcoated Tæve 11 Februar 2016 Fyn Åbenklasse
View 14 February 20 Annette Jakobsen annette.fyn@gmail.com 22222618 DK01143/2017 Ramos Munkhaven Thyki Ramos Flatcoated Han 3 Januar 2017 Fyn Åbenklasse
View 16 February 20 Jan Rasmussen Baloo_demsey@godmail.dk 22394256 DK 16253/2018 Messi Lokale Gundogs Jake Labrador Han 30 August 2018 Sydjylland Begynderklasse
View 21 February 20 Helga Thorstein Helga.thorstein@gmail.com 22468688 DK13702/3012 Lewis Ravensbank Floyd Labrador Han 11 August 2012 Nordjylland Vinderklasse
View 21 February 20 Helga Thorstein Helga.thorstein@gmail.com 22468688 DK07551/2016 Josh Partridge Frozen Josh Labrador Han 15 Marts 2016 Nordjylland Vinderklasse
View 19 February 20 Christina Nissen Chrnissen222@gmail.com 22518575 DK08271/2018 Atlas Atlas Labrador Han 13 Februar 2017 Fyn Begynderklasse
View 17 February 20 Johnny Eckhaus johnny@eckhaus.dk 22618990 DK12354/2017 Cola DKCH(+J) DKJUCH DEJCH DEVDHJCH Engsboda Hope For Coke And A Smile Flatcoated Han 3 April 2017 Sydjylland Vinderklasse
View 13 February 20 Søren Voigt sv@ravensbank.com 22969798 DK14231/2018 Nessie Squareclose Wendy Labrador Tæve 28 Marts 2018 Fyn Begynderklasse
View 20 February 20 Sasha Witt sasha_witt@hotmail.com 23355890 DK19991/2017 Lucas Team meinert's once Lucas Labrador Han 2 December 2017 Østjylland Begynderklasse
View 20 February 20 Sasha Witt sasha_witt@hotmail.com 23355890 DK19883/2013 Balder Juelsgaards Almost Unreal Labrador Han 27 November 2013 Østjylland Vinderklasse
View 21 February 20 Ann-Mari Madsen amadsen332@gmail.com 24985490 DK00418/2019 Frida Brown Hunt's Frida Labrador Tæve 30 November 2018 Midtjylland Begynderklasse
View 19 February 20 Christina Jakobsen Chris@purenews.dk 26202984 DK06938/2017 Eton Fortshire Labrador Han 19 Februar 2020 Fyn Begynderklasse
View 19 February 20 Christina Jakobsen Chris@purenews.dk 26202984 DK06938/2017 Eton Fortshire Eton Labrador Han 24 April 2017 Fyn Begynderklasse
View 16 February 20 Helle Voigt hellevoigt@hotmail.com 26284295 DK03995/2015 Labbe Labbe Labrador Tæve 1 Marts 2015 Centrum Vinderklasse
View 21 February 20 Michael Berg Chisabos@gmail.com 27202405 Dk15001/2018 Milo Abellabbens happy milo Labrador Han 27 Juli 2018 Sydjylland Begynderklasse
View 22 February 20 Margit Bjørnholt Hansen margit@hagebjerg.dk 30280369 05358/2018 Lilo McLaren Labrador Tæve 3 April 2018 Fyn Begynderklasse
View 14 February 20 Pernille Lillevang Pernille@brownhunt.dk 30288003 DK00419/2018 Fawn Brown Hunts Fawn Labrador Tæve 30 November 2018 Centrum Begynderklasse
View 10 February 20 Jan Jensen turbojensen1@gmail.com 30561554 DK07789/2018 Chivas Pinnmoors Perry Chiwas Labrador Han 27 April 2018 Fyn Begynderklasse
View 20 February 20 Kasper Poulsen Kasper.barca@hotmail.com 31902652 DK09570/2016 Soffi Beechbrook Chimay Tripel Labrador Tæve 4 Maj 2016 Fyn Åbenklasse
View 21 February 20 Kasper Poulsen kasper.barca@hotmail.com 31902652 DK15004/2018 Alba Abellabbens Happy Alba Labrador Tæve 27 Juli 2018 Fyn Begynderklasse
View 17 February 20 Torben Aagaard Pedersen torbenped@mail.dk 40207950 dk06049/2018 Tjano2 Nin`s Mr.Tjano den Anden Labrador Han 5 April 2018 Fyn Åbenklasse
View 19 February 20 carsten friis skouwfriis@post.tele.dk 40400280 DK04766/2019 Karla Lene's Plixie Labrador Tæve 23 Februar 2019 Fyn Begynderklasse
View 18 February 20 Anne Grete Michelsen agm@stenholt-ridecenter.dk 40832296 12523/2016 Malou Chelsey Labrador Tæve 4 Juli 2016 Sydjylland Åbenklasse
View 22 February 20 Jan Morris Hansen morris@hansen.mail.dk 41243129 DK10442/2016 Vega Vega Labrador Tæve 27 Maj 2016 Fyn Begynderklasse
View 18 February 20 Thomas Rønnow lensgrevens@gmail.com 42806980 DK10921/2018 Vitus Romeo Labrador Han 5 Juni 2018 Fyn Begynderklasse
View 06 February 20 Claus Andersen Info@fynstrae.dk 50581151 13121/2017 Carlo Gia’s Golden Carlo Golden Han 30 Juni 2017 Fyn Begynderklasse
View 17 February 20 Meik Lohmann m.n1987@live.dk 51207041 DK09781/2017 Cayla Labkinvera Cayla Labrador Tæve 16 Maj 2017 Sydjylland Begynderklasse
View 18 February 20 jesper cardi von lillienskjold jespercardi@gmail.com 51646027 05996/2018 Mille Seahill High Wind Ninjas`s Mille Labrador Tæve 18 Marts 2018 Fyn Åbenklasse
View 17 February 20 Lobke Jacoliene Bloten jacolienejazz@hotmail.com 51947140 DK03815/2015 Theo Batmoors' Tasty Tanqueray Labrador Han 20 Februar 2015 Fyn Vinderklasse
View 18 February 20 Henrik Mohr Jensen Henrik.mohr66@gmail.com 60520812 DK11931/2018 Kenzo Seaside Gundogs Magic Kenzo Labrador Han 2 Juni 2018 Sydjylland Begynderklasse
View 18 February 20 Michael Johannsen mojogundog@gmail.com 60842611 DK19714/2017 Gunner Grovery Gunner Labrador Han 8 Oktober 2016 Fyn Vinderklasse
View 22 February 20 Mads Jensen madsjensentved@live.dk 60845052 DK21599/2019 Valder Lux Lab Alvin Labrador Han 22 August 2018 Sydjylland Begynderklasse
View 14 February 20 John enghoff Henrik.tejlgaard@gmail.com 61188916 Nummer 19 Axel Munkhavens thymaks axel Flatcoated Han 15 April 2015 Fyn Vinderklasse
View 22 February 20 Mette Thorndahl mthorndahl@hotmail.com 61332064 DK01684/2016 Pedro Brown Hunt's Pedro Labrador Han 5 Januar 2016 Fyn Begynderklasse
View 04 February 20 Andi andersen Andi.andersen@webspeed.dk 61707970 Dk01551/2017 Maggie Batmoors River Shannon Labrador Tæve 15 Januar 2017 Fyn Åbenklasse