Tilmeldte:

Tilbage til forsiden



Vis tilmeldinger

  Date Submitted Navn: Email: Tlf.: DKK stambogsnummer Hundes kaldenavn: Hundes stambogsnavn: Race: Køn: Hundens Fødselsdato: Region: Vælg klasse
View 03 November 19 Karin Mortensen kwin28@hotmail.com 21617429 DK07122/2017 Lily Mojo Gundog Emma Labrador Tæve 5 Maj 2017 Fyn Uøvet
View 03 November 19 Birgit gehm bigehm@live.dk 20620284 17722/2018 Cleo Corbek Hunters Cleopatra Flatcoated Tæve 11 Marts 2018 Sydjylland Uøvet
View 14 October 19 Birte Lorenzen hinrich.lorenzen@t-online.de 04638899 DRC-F17-7212 Noura Arwen von der Wichmannsburg Flatcoated Tæve 5 Oktober 2017 Deutschland Uøvet
View 14 October 19 Hinrich Lorenzen hinrich.lorenzen@t-online.de 04638899 DRC-F-17-7057 Rolli Meadowlime Betydelig Boorlem Flatcoated Tæve 16 Juni 2017 Deutschland Uøvet
View 14 October 19 Sarah Leonhard Wasmer sarah_wasmer@hotmail.com 61742931 DK06787/2018 Milton Milton Labrador Han 23 April 2018 Fyn Uøvet
View 14 October 19 Malene Christiansen malle_66@hotmail.com 40921447 Dk18149/2015 Tessa Tessa Labrador Tæve 12 Oktober 2015 Fyn Uøvet
View 12 October 19 Lisa Nørgaard Poulsen lisa.norgaard.poulsen@gmail.com 20894615 DK12373/2006 Axl Skattkammarens Need For Speed Flatcoated Han 28 Marts 2016 Østjylland Uøvet
View 03 October 19 Jan Morris Hansen morris@hansen.mail.dk 41243129 DK10442/2016 Vega Vega Labrador Tæve 27 Maj 2016 Fyn Uøvet
View 02 October 19 Jan Jensen Turbojensen1@gmail.com 30561554 Dk13089/2014 Jolly Jægerslunds Jolly Roger Labrador Han 20 Juli 2014 Fyn Øvet
View 02 October 19 Kim Havkrog kim@havkrog.dk 20104905 DK13248/2018 Mystique Crockett Labrador Han 27 Marts 2018 Østjylland Uøvet
View 02 October 19 Christina Nissen Chrnissen222@gmail.com 22518575 Dk08271/2018 Atlas Kuglebjergs Atlas Labrador Han 13 November 2017 Fyn Uøvet
View 02 October 19 Cathrin Larsen Cathrin.larsen@hotmail.com 28118262 Dk06060/2016 Simba Lab Showtime’s Mel Gibson Labrador Han 30 Marts 2016 Centrum Uøvet
View 01 October 19 Kristian Bech krbech@gmail.com 30200438 DK08461/2017 Fie Hartjaks Fie Labrador Tæve 26 April 2017 Østjylland Øvet
View 01 October 19 Johnny Eckhaus johnny@eckhaus.dk 22618990 DK12354/2017 Cola DKCH(+J) DKJUCH DEJCH DEVDHJCH Engsboda Hope For Coke And A Smile Flatcoated Han 3 April 2017 Sydjylland Øvet
View 01 October 19 Susan Madsen susanmadsen65@gmail.com 60525014 DK07510/2015 Alsie Guldahls INA Labrador Tæve 16 April 2015 Sydjylland Øvet