Tilmeldte:

Tilbage til forsiden



Vis tilmeldinger

  Date Submitted Navn: Email: Tlf.: DKK stambogsnummer Hundes kaldenavn: Hundes stambogsnavn: Race: Køn: Hundens Fødselsdato: Region: Vælg klasse
View 19 August 19 Henrik Mohr Jensen henrik.mohr66@gmail.com 60520812 DK11931/2018 Kenzo Seaside Gundogs Magic Kenzo Labrador Han 2 Juni 2018 Sydjylland Begynderklasse
View 19 August 19 Henning Breith hen.br@live.dk 40202369 DK19411/2016 Effie Effie Labrador Tæve 17 November 2016 Fyn Åbenklasse
View 19 August 19 Claus Andersen Info@fynstrae.dk 50581151 DK13121/2017 Carlo Gia’s Golden Carlo Golden Han 30 Juni 2017 Fyn Begynderklasse
View 15 August 19 Thomas Hansen lensgrevens@gmail.com 42806980 DK10921/2018 Vitus Romeo Labrador Han 5 Juni 2018 Fyn Begynderklasse
View 12 August 19 Sarah Leonhard Wasmer Sarah_wasmer@hotmail.com 61742931 DK06787/2018 Milton Milton Labrador Han 23 April 2018 Fyn Begynderklasse
View 12 August 19 Sarah Leonhard Wasmer sarah_wasmer@hotmail.com 61742931 DK06787/2018 Milton Milton Labrador Han 23 April 2018 Fyn Begynderklasse
View 11 August 19 Belinda Fjord Belinda.fjord@yahoo.dk 27646545 DK11455/2017 Eddie Batmoors Lowther Lochterben Labrador Han 1 Juli 2019 Fyn Begynderklasse
View 11 August 19 Jan Jensen Turbojensen1@gmail.com 30561554 Dk07789/2018 Chivas Pinnmoors Perry Chivas Labrador Tæve 27 April 2018 Fyn Begynderklasse
View 11 August 19 Heidi poulsen beckpoulsen@gmail.com 60740735 DK04147/2017 Halli Halley Labrador Tæve 26 Februar 2017 Fyn Begynderklasse
View 11 August 19 Cecilie Hamming Cecilie@hamming.dk 20212458 DK10609/2016 Goldie Mochipappa’s Goldie Hawn Labrador Tæve 26 Maj 2016 Fyn Begynderklasse
View 09 August 19 Klaus Kruse Klaushedevej@gmail.com 51887575 Dk 11540/2016 Trixy Batmoors Red Trixy Labrador Tæve 12 August 2016 Fyn Begynderklasse
View 08 August 19 John Halvorsen halvorsen@fogense.com 61606662 DK 13102/2017 EFFIE LEADWAY EFFIE Labrador Tæve 8 Juli 2017 Fyn Begynderklasse
View 08 August 19 Karl Poulsen kabp@poulsen.mail.dk 25791619 DK15778/2016 Nikki Gleen Mhor's Nikki Golden Tæve 14 August 2016 Fyn Begynderklasse
View 08 August 19 Klaus Kruse Klaushedevej@gmail.com 51887575 Dk 11540/2016 Trixy Batmoors Red Trixy Labrador Tæve 12 Juni 2016 Fyn Begynderklasse
View 07 August 19 Henriette Pedersen henriettepedersen7913@gmail.com 22616357 DK13840/2017 Karl Seaside Gundogs First Karl Labrador Han 19 Juli 2017 Østjylland Begynderklasse
View 07 August 19 Sven Spangsberg sven_spangsberg@hotmail.com 29843844 DK08875/2015 Carla Brown Hunts Carla Labrador Tæve 6 Maj 2015 Fyn Vinderklasse
View 07 August 19 Susie Pedersen mail2susiepedersen@gmail.com 40954387 Dk11283/2018 Marco Ringlets Odeon Labrador Han 28 Marts 2018 Fyn Begynderklasse